Futu Tek Lista E Të Këqinjve

Komuniteti paraqet një përvojë më të mirë loje


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Yuri Lojërat Pa Lojra Lezbikesh Online

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Yuri Lojërat Janë Aty Ku Të Gjitha Fantazitë Lezbike Realizohen

Ka kaluar shumë kohë që kur nuk kemi parë një koleksion lojrash lezbike, por ja ku jemi. Ne kemi ndërtuar një faqe që ka të gjitha pjesët lezbike me të cilat do të eksperimentosh dhe të gjitha femrat në faqen tonë janë vajza seksi për kafshët. Natyrisht e quajtëm juri Lojërat, dhe nëse nuk e dije, juri është vetëm një emër tjetër për zhanrin lesbike. Një nga gjërat që do t'ju impresionojë për vendin tonë është diversiteti i aventurave që mund t'i hipni. I kemi të gjitha nga simulatorët e seksit deri tek binjakosja e lojrave me shumë histori të bazuara në tekst dhe skena intensive seksi., Ju mund të personalizoni disa nga vajzat në lojra, ju mund të zhbllokoni lodra të reja dhe aftësi seksuale, ju mund të krijoni historitë tuaja në lojëra interaktive në të cilat çdo zgjedhje që ju bëni do të ndryshojë linjë e komplotit.

Dhe pjesa më e mirë për vendin tonë është se çdo lojë e vetme që ne shfaqim këtu është krejtësisht e lirë. Nuk ka skema të fshehura dhe asnjë fije të lidhur me këtë ofertë. Ne vetëm duam lojërat e tyre seksuale të forta dhe duam të krijojmë një platformë ku të gjithë ata që janë në lezbika dhe një kafshë mund të gëzojnë të gjitha fantazitë e tyre yuri të sigurtë dhe të lirë. Në vendin tonë do të gjesh vetëm lojëra cilësore. Ne bëmë një premtim vetëm për të realizuar lojrat HTML5 në platformën tonë, sepse ne donim të ofronim grafikën më të mirë në internet dhe një koleksion që është gati të luajë në çdo lloj pajisjeje., Ka shumë për të thënë në lidhje me mbledhjen e vendit tonë dhe ne do të themi të gjitha në paragrafët e mëposhtme. Lexo letrën tonë të prezantimit dhe pastaj plotëso të gjitha lojrat lesbike me vajzat e hentait.

Historitë Dhe Paroditë Origjinale

Sa herë që shkon në vendin e lojrave të hentait, gjithmonë kërkon lojëra me karaktere që i njeh. Ta nisim me këtë. Ka shumë lojra porno parodie në vendin tonë që ju me siguri do të kënaqeni. Ne kemi paroditë e dukshme porno për yuri anime dhe seri manga të tilla Si Simun, My-HiME, Maria Holik ose Angel Plas. Por ne gjithashtu kemi yuri adaptim paroditë për disa nga më populloret e krimit dhe manga atje jashtë., Do të të pëlqejë loja porno E Nanas, dhe ne kemi lojrat e kros universit në të cilat mund të shijosh takime lesbike midis personazheve të Tilla si Sferat E Dragoit, Një Copë, Zbardhues ose Naruto.

Sa i përket titujve origjinalë të Yuri Lojrave, ata vijnë me aq shumë fantazi. Para së gjithash, kemi simulatorët e seksit lesbike, të cilat janë të gjitha gati për seks. Këto lojra gjithashtu vijnë me nivelin më të lartë të kuzhinës. Mund të zgjedhësh nga femrat e bëra, ose mund të krijosh vajzën e përsosur të kafshëve duke filluar nga modeli.

Nëse ju jeni një lojë për të cilën historia ka më shumë rëndësi se grafika, atëherë ne kemi të gjitha lojrat bazë të tekstit hentai, të cilat po vijnë me komplote komplekse dhe shumë karaktere të ndërtuar mirë. Këto lojra kanë një ndikim zhytës në kuptimin se pavarësisht nëse ti je një djalë apo një vajzë që luan lojën, do të futesh ende në lëkurën e protagonistit lezbik.

Dhe mos më bëj të filloj me lojërat e seksit fetish që i kemi në koleksionin tonë. Rripi masiv në aksion, lojrat e përbindëshave lezbike, LOJRAT BDSM dhe madje edhe lojrat me këmbë mund të kënaqen në faqen tonë. E vetmja gjë që duhet të bësh është të eksplorosh koleksionin tonë dhe të zgjedhësh lojrat që do të të japin orgazma sonte.

Një Platformë E Përshtatshme Loje Për Lojtarët E Rritur Të Sotëm

Sepse faqja jonë është e re dhe sepse kemi shumë përvojë në fushën e pornos, ne dinim saktësisht si të projektonim një platformë në të cilën të gjithë mund ta shijonin lojën e tyre të rritur siç duhet. Para së gjithash, sepse ne kemi një koleksion të madh lojrash, ne kishim për të zbatuar disa mjete shfletimi që do t'ju ndihmojnë lehtë të shfletoni koleksionin tonë dhe të gjeni lojën e duhur për fantazitë tuaja në sekonda. Një gjë tjetër që ne bëmë ndryshe nga vendet e tjera është fakti se ne shfaqëm seksione komentesh dhe një bord mesazhi në platformën tonë., Por gjëja më e mirë për këtë është fakti që ju nuk do të duhet të krijoni një llogari para se të dërgoni ndonjë koment apo mesazh në faqen tonë. Ne duam të kemi një komunitet aktiv dhe për këtë ne nuk kemi nevojë për ndonjë lloj kufizimi për të ju ndaluar nga ajo që ju keni për të thënë. Faqja jonë është pikërisht ajo që ju duhet për një kohë të këndshme në internet. Për të mos përmendur se çdo gjë rreth saj është gati platforma kros. Të gjitha lojërat janë testuar në pajisje të shumëfishta para se të shkojnë drejtpërdrejt në serverat tanë dhe lundrimi është i përsosur nga ekrani i prekjes.

Juri Lojërat Do Të Jenë Gjithmonë Të Lira.

Megjithëse ne jemi një vend i ri, nuk jemi si platformat e tjera ku mund të luash falas në muajt e parë pas lëshimit vetëm për t'u goditur nga një pagesë më pas. Ne ofrojmë lojëra falas dhe ata do të jenë gjithmonë kështu. Ne gjithashtu nuk ju kërkojmë të krijoni një llogari në platformën tonë, të ndani faqen tonë ose të na jepni ndonjë lloj informacioni personal. E dimë që tema e lojës është e ndjeshme, kështu që investuam në sigurimin e platformës sonë. As djemtë që punojnë në fund të faqes sonë nuk do ta dinë se kush je kur luan lojën tonë., Ne bëjmë disa reklama në vendin tonë, sepse kështu i mbajmë gjërat të lira. Por këto reklama nuk do të ndërhyjnë kurrë në përvojën e lojës që do të keni në faqen tonë. Kjo është lojë e drejtë përpara në platformën tonë. E vetmja gjë që të duhet është lidhja me internetin dhe të konfirmosh që je mbi moshën 18 vjeçare. Me këtë që po thuhet, ne ju ftojmë në universin tonë të ri lesbike ku çdo nyje është e mundur.

Luaj Falas Tani